Osobní trenér

09.08.2023

Kdo Vám přeje ty nejlepší výsledky, pomáhá vám a stále Vás motivuje? Přece osobní trenér.

Společně k vysněné postavě, kondici a zdravému životnímu stylu 

Cvičte zdravě a s úsměvem, vyhněte se zbytečným chybám a poranění. Co vám může osobní trenér nabídnout? Cvičení zaměřené podle vašich potřeb buď na redukcí tuku nebo ke zpevnění a vytvarování postavy, na problematické partie, zlepšení fyzické kondice a zvýšení síly. 

Vždy se soustředí na aktivaci core pro správné držení těla a naučí vás správnou techniku respektive dbá na správné provedení, které respektuje fyziologické nastavení těla i vaše individuální zvláštnosti.

Bonus navíc?

Kondiční Fight zóna

Vadí Vám pohledy cvičících okolo, přeplněnost posiloven apod.???

Máme pro Vás řešení!

Cvičení v soukromém studiu, kde můžete mít celou místnost a veškeré vybavení prakticky pro sebe, navíc pod odborným dohledem. Osobní trenér vám vše ukáže a pomůže vám snáz začlenit pravidelný režim do vašeho fitness života. Cvičení je kupodivu návykové.

Díky tomu se budete cítit lépe a na cvičení se budete těšit.

Ze zkušenosti víme, že mnoho klientů individuální cvičení často předčasně vzdává. V lepším případě cvičí bez efektu anebo v horším zcela špatně, což může vést k únavě nebo bolestem i zhoršení zdravotního stavu a všeobecně ke ztrátě motivace do budoucna.

Osobního trenéra doporučujeme zejména začátečníkům, mírně a středně pokročilým, ale i lidem s nadváhou nebo jiným mírným zdravotním omezením. Ve spolupráci s naší odbornou fyzioterapeutkou se můžeme pokusit pro vás upravit při konzultaci cvičení na míru. 

Odolnost, utužování těla a bojová kondice

Speciálním vybavením našeho studia je Fight zóna, která umožňuje samostatné extra kondiční a vytrvalostní cvičení, bušení do pytle, hrušky, panáka či terčů. 

Pravidelný takto specificky aerobně zaměřený trénink jednoznačně zvyšuje kapacity těla, rychlost, přesnost, výbušnost a má jednoznačně také vliv na úbytek nadváhy při souběžném formování postavy. Ale řekněme si otevřeně, není nad cvičení ve dvojici.

Živý terč je daleko větší výzva a může u toho být i více legrace.  

Sparring partnerem může být rovněž osobní trenér, který vám navíc vysvětlí a ukáže všechny možné aspekty bezpečného a efektivního provedení. Zasvětí vás do grifů a fint, které lze uplatnit nebo očekávat při kondičním zápolení nebo i v pouličním boji. A pro ženy je ideální právě možnost, vyzkoušet si údery a případně kopy naplno do bezpečných celotělových chráničů, které jsou součástí výstroje osobního trenéra.


Autor průvodního článku: Miroslav Coufal