PŘEDSTAVENÍ SPOLEČNOSTI

Poznejte naše vize

Obvykle všichni bez rozdílu máme představu, co je to wellbeing v životě. 

Cítit se dobře ve vlastním těle, když nás nebolí záda, klouby, hlava, jsme vitální a v kondici. Dobře taky víme, co pro to každý z nás může udělat. V rámci zdravého životního stylu dobře odpočívat, zdravě jíst, zdravě se hýbat, ale i naučit se poslouchat signály těla, nejít do extrému a včas vyhledat radu nebo pomoc odborníka.

To co nabízíme je wellbeing firmám, do společností a zaměstnavatelům. 

Oni totiž moc dobře pociťují, když mají jejich zaměstnanci nečekané nebo i pravidelné výpadky. Někdy za tím může být stres, jindy problémy doma v rodině a tak dále. Ale ve většině případů jsou to spíš důsledky daného pracovního zatížení.

Když nabídnete třeba sekretářce nebo účetní, která celý den prosedí u počítače benefit, nějaké lístky do kina a vitamíny, třeba to ocení. Ale když to samé nabídnete řidiči kamionu, který je spojkou obchodního řetězce anebo lidem na dílně, kteří vám tvoří samotnou kvalitu díla, ti spíš ocení masáž nebo fyzioterapii.

Skutečnou péči. Cílenou péči šitou na míru.

Něco, co rádi ocení a vám se to vrátí, nejenom daňovým odpočtem, ale především zdravím a spokojeností zaměstnance.

A co takhle PR manažer nebo obchoďák, který za počítačem nebo v autě denně několik hodin vkuse bojuje za výdělky a výtěžnost podniku? Spokojí se s masáží? S nějakou jednorázovou odměnou, kterou si umí dopřát a naplánovat i sám, jinak a za vlastní peníze?

Pokud je to rozhodně člověk na svém místě, je uvědomělý a dobře ví, že do svého programu musí zařadit taky pravidelný pohyb a udržovací cvičení. A pokud už to dělá, tak jednak vyhledává a potřebuje motivaci, nějaké osobní výzvy, kam se posouvat, co překonat, a jednak nic z toho nebude dělat bez znalostí, které si nastuduje a ve kterých se nechá vyškolit.

A proto jsme tu my...

Nabízíme masáže, fyzioterapii a cvičení včetně komplexních služeb konzultací, školení a osobního koučinku všem a bez rozdílu.

Když k nám zavítá paní od stroje, u kterého stojí v předklonu den noc každou směnu, nejenom, že ji ulevíme jednorázově od bolesti, ale dáme jí možnost být s námi v kontaktu a pracovat na sobě, aby se kvalita jejího života a tělesný komfort pozvedl na úroveň, kdy si řízení těchto činností a zodpovědnost převezme sama.

Na firmě, která ji zaměstnává, pak záleží, jestli počítá s tím, že ji nahradí, nebo jí věnuje péči.

Udělí jí firemní poukaz na naše služby, a to třeba i s pokyny co do počtu využitých hodin služeb za půlroku za rok, nebo jednoduše objedná masáže na pracovišti pro všechny, jednorázově či v pravidelných odstupech,  anebo zabezpečí školení s rehabilitačně rekondičním cvičením pro celou skupinu zaměstnanců.

To je naše vize, které jdeme úspěšně naproti.


NÁŠ TÝM

Poznejte opravdové nadšence

Miroslav Coufal 

Kvalifikovaný sportovní trenér a masér, absolvent Fakulty sportovních studií MU a SPA&FITNESS Institut v Brně, dále PdF Ostravské univerzity a PF Katolické univerzity v Ružomberku.


majitel a jednatel společnosti Move Centre s.r.o. - firemní zakázky • osobní trenér provozovny Dům na rohu - silový funkční trénink, vytrvalostní rekreační trénink
 • lektor skupinových cvičení provozovna Dům na rohu - Gymnastika a základy akrobacie, Bojové sporty, Líný táta
 • masér v programu Wellbeing pro firmy -  masáže na pracovišti
 • lektor v programu Wellbeing pro firmy - teambuilding a rehabilitačně rekondiční programy

Jana Coufalová

Kvalifikovaná fyzioterapeutka, absolventka Lékařské fakulty Ostravské univerzity a Lékařské fakulty Univerzity Komenského v Bratislavě. Od roku 2011 držitelka osvědčení pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu.

 • fyzioterapeutka provozovny Dům na rohu - zdravotní masáže, tejpování, sportovní fyzioterapie
 • lektorka skupinového cvičení provozovny Dům na rohu - Líná máma
 • lektorka workshopu - Narovnej si puberťáka
 • fyzioterapeutka v programu Wellbeing pro firmy - masáže na pracovišti
 • lektorka v programu Wellbeing pro firmy - rehabilitačně rekondiční programy

 • obchodní jednatelka Move Centre s.r.o. - masáže a kompenzační cvičení na fakturu


Alena Kristínová

Kvalifikovaná fyzioterapeutka, absolventka Lékařské fakulty Univerzity Palackého Olomouc. Specializuje se na měkké a mobilizační techniky.
Ve své praxi se zaměřuje na neurologické diagnózy (kde využívá BPP ale také prvky PNF a Bobath terapii), u dětí 0-3 roky pak na diagnostiku a podporu správného psychomotorického vývoje. Zkušenosti má také se cvičením pánevního dna podle metody Cantienica u žen a maminek po porodu.


 • fyzioterapeutka v programu Wellbeing pro firmy - masáže na pracovišti
 • lektorka v programu Wellbeing pro firmy - rehabilitačně rekondiční programy

Martina Tomečková

Kvalifikovaná regenerační pracovnice a sportovní masérka,  absolventka welness institutu Zázraky Duše v Ostravě a Aktivní život od A do Z Orlová-Poruba, dále Hotelové školy a cestovního ruchu ve  Frenštátě pod Radhoštěm.

Specializuje se na Breussovu masáž sloužící k ošetření hrudních a bederních obratlů a regeneraci plotének, dále na baňkování, reflexní terapii a thajskou masáž hlavy, šíje a obličeje.


 • masérka v programu Wellbeing pro firmy - masáže na pracovišti

Lenka Opravilová

Kvalifikovaná instruktorka Body and Mind (zdravotní cvičení, jóga a pilates) a sportovní masérka, absolventka Blue Gym Brno a SPA&FITNESS Institut v Brně, dále Fakulty chemické VUT v Brně v magisterském i doktorském programu, obory Životní prostředí a Materiálová chemie. Ve své masérské praxi se specializuje na reflexní terapii orgánů a pohybového aparátu a terapii lymfatického systému, zabývá se také aplikací Dornovy metody a nabízí Havajskou masáž.

 • masérka v programu Wellbeing pro firmy - masáže na pracovišti
 • lektorka v programu Wellbeing pro firmy - rehabilitačně rekondiční programy

Vadym Zharov

Kvalifikovaný sportovní trenér a masér, absolvent  Charkovské státní akademie tělesné kultury a sportu s nostrifikací magisterského vzdělání na Univerzitě Karlově v Praze v programu Tělesná výchova a sport, kinantropologie a absolvent SPA&FITNESS Institut v Brně. 

Dvakrát za sebou vyhrál regionální šampionát boxu ve své váhové kategorii a začal se  věnovat trenérské činnosti. Za svoji kariéru se mu povedlo vytrénovat několik regionálních šampionů v různých věkových kategoriích a nejlepší umístění si vybojoval jeho student druhým místem na státním šampionátu Ukrajiny v roce 2016 v kickboxu.

 • lektor workshopu a kurzů - "Ochutnávka" Základy bojové průpravy, Sebeobrana a reálná sebeobrana
 • masér v programu Wellbeing pro firmy - masáže na pracovišti
 • lektor v programu Wellbeing pro firmy - teambuilding programy

Simona Orsáková

Studentka Pedagogického lycea obor Tělesná výchova a sport. Od malička se věnuje sportu, závodně jezdí na horském kole, hraje volejbal a rekreačně běhá. 

 • asistentka provozovny Dům na rohu
 • lektorka provozovny Dům na rohu - skupinového cvičení pro děti Zdravé dítě


Jakub Šálek

Kvalifikovaný fyzioterapeut, absolvent Trenčianské univerzity Alexandra Dubčeka v Trenčíně, fakulta zdravotnictví, obor: fyzioterapie, bakalářské studium. Ve své praxi se specializuje na Spirální stabilizaci páteře, Myofasciální trigger pointy, Kolenní klouby v rukách specialisty, Fascial distortion model a manuální terapii (Diagnostika a terapie funkčních poruch).

Běhá v přírodě, na dráze, pomalu i rychleji. Zatím pouze rok, ale hodlá v tom pokračovat celý život. Začíná i se závoděním o délce 10 – 100 km. Od 5 let se věnuje folklornímu tanci a zpěvu na Valašsku a od 18 let na Slovensku.

 • fyzioterapeut provozovny Dům na rohu - zdravotní masáže, tejpování, sportovní fyzioterapie
 • instruktor provozovny Dům na rohu - Oxygen advantage
 • fyzioterapeut v programu Wellbeing pro firmy - masáže na pracovišti
 • lektor Wellbeing pro firmy - rehabilitačně rekondiční programy

Lenka Bezděková

Kvalifikovaná sportovní masérka, absolventka Vzdělávacího zařízení zdravotnických a hygienických služeb Zlín. Ve své profesní praxi se zaměřuje vedle klasické hloubkové masáže také na baňky, medovou masáž a tejping.

Od dětství se věnovala atletice a běhu na lyžích v tělovýchovné jednotě Orel Valašské Klobouky. V Brumově-Bylnici navštěvovala oddíl jiu-jitsu, dále oddíl karate ve Valašských Kloboukách.

 • masérka provozovny Dům na rohu - masáže dle nabídky
 • masérka v programu Wellbeing pro firmy - masáže na pracovištiProč nás tahle práce a služba lidem baví?

Nejnovější vědecké poznatky nám tělo představují jako fascinující kvantový superpočítač. Pracuje autonomně a neustále k naší regeneraci.

Přestože není vždy dokonale vše vyladěné, stačí tělu poměrně málo, aby šlapalo, jak má. Dokonce v nepohodě dokáže dlouhodobě pracovat k zachování celku, ale ze stejného důvodu dokáže i nenadále vypnout.

Vnitřní systém podle citlivosti nastavení reaguje na všechny podněty zvnějšku. Do správné funkce a souhry promítá také emoce . 

Rozumné a pravidelné dávkování aerobního a anaerobního cvičení spolu výrazně přispívají k obnově fyzických i psychických sil a harmonizují tyto procesy. 

Rozumné a pravidelné dávkování aerobního a anaerobního cvičení spolu výrazně přispívá k obnově fyzických i psychických sil a harmonizuje tyto procesy.

Řeší svalové dysbalance, řetězení spolupráce svalových skupin, upravuje fyziologické držení těla a nastavuje přirozené brániční dýchání a metabolismus.

Pravidelné cvičení a regenerační masáž patří spolu s vyváženou stravou a dostatečným odpočinkem mezi nejúčinnější prostředky podpory a zachování zdraví.

Stav radosti a pozitivního stresu při cvičení se dál pozitivně odráží a projektuje taky do činnosti srdce a cévního systému a výrazně harmonizuje regenerační a autoimunitní procesy celého organismu. 

Pravidelné cvičení a regenerační masáž patří spolu s vyváženou stravou a dostatečným odpočinkem  mezi nejúčinnější prostředky podpory a zachování zdraví.

Být profesionálem pro nás znamená hlavně, umět své dovednosti a znalosti lidem předat srozumitelně v krátkém čase a umět jim také ulevit.

 HLEDÁME ŠIKOVNÉ A SCHOPNÉ LEKTORY POHYBOVÝCH AKTIVIT

Přidej se k nám

 

Jméno Příjmení

Máš zkušenosti prověřené praxí a zájem angažovat se v některém z našich workshopů? Nebo spíš oceníš prostor pro vlastní program?

Jméno Příjmení

Věnuješ se skupinovým metodám cvičení nebo relaxace a chtěla bys využívat naše prostory a rezervační systém?

Jméno Příjmení

 Studuješ tělocvik nebo máš vystudovaný nějaký sportovní obor? Máš certifikát trenéra Fitness nebo podobnou způsobilost? Můžeš tu být právě ty.