~ kód 23103~

Gymnastika a základy akrobacie (děti 6-8 let)

PONDĚLKY první skupina (6-8 let) 15:00-16:00 h

Stará tělocvična Gymnázia Valašské Klobouky (vchod ze dvora), platí se předem za celý školní rok 2200 Kč (platba převodem, nutná registrace ) *lze uplatnit na pojišťovně

Semafor PŘIPRAVUJEME

1x 60 min týdně říjen-květen za 2000 Kč
Všeobecné pohybové základy funkčního pohybu pro další zdravý vývoj do života i do jiných specializovaných sportů:
Síla, rovnováha, koordinace, flexibilita, držení těla, specifické pohybové dovednosti gymnastiky a akrobacie.

~ kód 23203~

Gymnastika a základy akrobacie (děti 8-10 let)

PONDĚLKY druhá skupina (8-10 let) 16:00-17:00 h

Semafor6 OBSAZENO