Otázky a odpovědi

Masáže

Můžu provést rezervaci v online kalendáři i jako neregistrovaný klient? 

Ano, online rezervační systém zobrazuje kalendář masáží a umožňuje objednávat bez předchozí registrace klienta. Kontaktní údaje si od vás systém přesto vyžádá vyplnit.

Můžu se objednat na masáž telefonicky?

Ano. Tuto možnost doporučujeme zvolit hlavně ve dvou případech:

1. Pokud je na vámi požadovaný termín již obsazeno a máte zájem, abychom se vám ozvali pro případ, jestliže se místo uvolní. 

2. Když se vám nedaří provést rezervaci (bez registrace) nebo registraci v našem online rezervačním systému. Rádi vám s tím pomůžeme.

Poznámka: Být registrovaným klientem čili mít u nás založený profil doporučujeme. Vedle jiných výhod jde o čistě praktickou věc. Prostřednictvím automatizovaného systému totiž řešíme například rozesílání emailů a SMS zpráv v případě mimořádného rušení rezervací z naší strany (nemoc, úraz apod.).

Musím platit předem?

Systém online plateb (převodem i přes QR kód) jsme nastavili pro každého a jste-li náš stálý registrovaný klient, můžete pohodlně čerpat a hradit masáže třeba z kreditu (máte-li dostatečně nabito).

Ale v zásadě můžete za masáže zaplatit i hotově až na místě. Při rezervaci pak klikněte na tlačítko PLATBA NA MÍSTĚ.

Uplatňujete nějaké slevy nebo bonusy?

Ano, registrovaní klienti mohou získat a využít finanční bonusy, které se odvíjí od výše dobitého kreditu. Více informací v členské zóně.

Jaký je stornopoplatek, když nestihnu rezervaci zrušit včas? Můžu se odhlásit telefonicky?

Takzvaná penalizační zóna je nastavena na 4 hodiny před termínem vaší rezervace, a to je doba, do kdy nejpozději můžete zrušit rezervaci bez penalizace. V případě, že jste objednávku masáže při online rezervaci již uhradili, systém peníze vrátí na váš kredit. 

Provedete-li zrušení až v penalizační zóně, systém nastaví stornopoplatek 50% z ceny. 

Pokud rezervaci nezrušíte nejpozději 60 minut předem a na objednanou masáž nedorazíte, systém uhrazenou platbu již nevrací. V případě zadané platby na místě vám budeme k příští návštěvě účtovat stornopolatek 100%. 

Odhlásit se můžete i telefonicky, za stejných výše uvedených podmínek! Děkujeme


Physical Well-being zázemí

Můj první vstup. Jak získám čip? Jak získám slevy pro studenta?

Před prvním vstupem je třeba provést registraci v rezervačním systému a potom nás kontaktovat. Domluvíme se na termínu první návštěvy, při které převezmete (unikátní) čip a složíte vratnou zálohu na klíč 1000 Kč/studenti 500 Kč. 

Připravte si 120 Kč v hotovosti k zakoupení čipu.

Jste-li studenti do 18 let a prokážete se dokladem, nastavíme vám k účtu zvýhodněné ceny na permanentky.

Musím si dopředu rezervovat vstup do studia?

Máte-li už účet v rezervačním systému a přidělený vlastní čip, pak to není vůbec nezbytné. Ale může se stát, že bude plně obsazeno. Proto je vždy lepší se nejdřív mrknout do rezervačního systému. Při vstupu bez předchozí rezervace se z kreditu či permanentky automaticky odečítá 60 Kč/60 minut - neplatí pro držitele permanentky "Neomezený vstup". Systém vstup automaticky propisuje do kalendáře: spojené se zobrazováním obsazenosti a počtu aktuálně přítomných.

Můžu zrušit rezervaci a co je to penalizační zóna?

Zrušíte-li rezervaci ještě před penalizační zónou (4 hodiny před termínem), systém vám automaticky vrátí zpět peníze, respektive převede peníze do kreditu či permanentky (podle toho z čeho jste platili; do kreditu vrací i v případě, že jste platili převodem). 

Pokud rezervaci zrušíte až v penalizační zóně, systém automaticky vrátí pouze 50% ceny zpět do kreditu či permanentky. 

Když rezervaci nezrušíte, systém nic nevrací, automaticky totiž propisuje vaši účast do kalendáře jako ANO, a to i v případě, že nakonec fyzicky nedorazíte.

Jak si rezervovat studio pro soukromé využití?

Nejprve je třeba mít účet v rezervačním systému. Potom si už jen vyberete kalendář OSOBNÍ VÝZVY a zde provedete rezervaci na příslušnný čas ve sloupci BOOKED (respektive SOUKROMÍ REZERVACE STUDIA). Proces je spojený s platbou převodem (i přes QR kód) nebo z kreditu (máte-li dostatečně nabito). Systém sám vyblokuje studio na uvedený čas. 

Tuto rezervaci lze provést nejpozději 14 hodin předem! Zrušit rezervaci lze nejpozději 4 hodiny před termínem, potom je penalizace 100%.

Jak si rezervovat lekci se službou osobního trenéra?

Nejprve je třeba mít účet v rezervačním systému. Potom si už jen vyberete kalendář OSOBNÍ TRENÉR a zde provedete rezervaci spojenou s platbou převodem (i přes QR kód) nebo z kreditu (máte-li dostatečně nabito). 

Tuto rezervaci lze provést nejpozději 14 hodin předem! Zrušit rezervaci lze nejpozději 4 hodiny před termínem, potom je penalizace 100%.

Uplatňujete nějaké další slevy nebo bonusy?

Ano, registrovaní klienti mohou získat a využít finanční bonusy, které se odvíjí od výše dobitého kreditu. Více informací v členské zóně.