Otázky a odpovědi

Skupinová cvičení

Jak probíhá platba za lekce?

Ideálně, když se nejprve zaregistrujete v rezervačním systému, mimo jiné také proto, aby vám mohla chodit automatická upozornění (například o zrušení lekce v případě nemoci apod.)

a pak při rezervaci nastavíte volitelně platbu dle výběru:

1. Platba převodem z účtu (i přes QR kód);

2. Úhrada za rezervaci z kreditu, máte-li nabito (je to výhodné, neboť nabitím určité výše kreditu získáváte i finanční bonus, který můžete využít).

3. Nejste-li registrovaný klient provedete platbu na místě v hotovosti (lektor si vyžádá kontaktní údaje, aby vás mohl administrátor zavést do systému).

Uplatňujete nějaké slevy nebo bonusy? 

Ano, registrovaní klienti mohou získat a využít finanční bonusy, které se odvíjí od výše dobitého kreditu. Více informací v členské zóně

Co se stane, když na lekci nemohu dorazit včas nebo vůbec?

Když se zpozdíte, nic se neděje. 

Pokud zrušíte rezervaci včas (penalizační zóna je nastavená na 4 hodiny před začátkem lekce), systém automaticky vrátí peníze zpět na váš kredit. 

Zrušíte-li rezervaci až v penalizační zóně, systém vrátí zpět 50% ceny. 

Pokud nestihnete rezervaci na lekci zrušit nejméně 1 hodinu předem, systém vás zaeviduje a označí jako UHRAZENO. V takovém případě peníze nevracíme, a to i když na lekci fyzicky nedorazíte! 

(Ve vážných případech po telefonické domluvě můžeme peníze připsat zpět do kreditu nebo poslat na bankovní účet.)


Workshopy

Kde se včas dozvím termíny workshopů? 

Na každý workshop zveřejňujeme blížící se UDÁLOST na sociálních sítích s přímým odkazem do rezervačního systému.

Můžu se přihlásit jen na některou část workshopu? A co cena?

Ano. Pokud se jedná o vícedenní (např. SO, NE) nebo navazující workshop (např. měsíční víkendový). Při přihlášení pak neplatíte plnou cenu, ale vždy jen její odpovídající část.

Jakým způsobem se můžu přihlásit do nějakého workshopu?

V rezervačním systému se i neregistrovaní klienti mohou zapsat na vybraný workshop a dozví se zde také podrobnější pokyny a informace. Přihláška je spojená s platbou převodem (i přes QR kód). Registrovaní klienti mohou využít platbu z kreditu.

Uplatňujete nějaké slevy nebo bonusy?

Ano, registrovaní klienti mohou získat a využít finanční bonusy, které se odvíjí od výše dobitého kreditu. Více informací v členské zóně.